Nackstödet för fläktenheterna PRO/ULTRA gör CleanSpace-fläkten anpassningsbar för olika halsstorlekar och ger användaren den bästa komfortupplevelsen.
Överensstämmer med EN12942:1998+A2:2008 TM3
Antal per förpackning: 1 ST
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 1008,00 |
CleanSpace står ut på marknaden genom att erbjuda andningsskydd utan besvärliga slangar eller tunga batteripaket runt midjan. Detta gör dem till de mest bekväma och lättanvända fläktsystemen som finns. Tack vare den patenterade AirSensit-funktionen får användaren luft efter behov vilket gör dem till det enda fläktassisterande andningsskyddet som har luft på begäran, med en justerbar luftflödeshastighet från 120 upp till 230 liter per minut, vilket ger en oöverträffad flexibilitet och komfort.
| Artikelnummer | 1627655 |
| EN-standard andningsskydd | EN 12942 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |
Som kund hos oss på Swagg kan du helt enkelt vara trygg i att man alltid erbjuds den bästa lösningen för just dig. Vi lägger stor energi på att grundligt möta alla era önskemål utan att tumma på kvaliteten. Kontakta oss på telefon eller mejl!