Metallskylt 50x80 mm

Metallskylt 50x80 mm

Metallskylt tillverkad i borstat rostfritt stål med
rundade/handpolerade hörn och kanter. Levereras med en dubbelhäftande tejp. På specialbeställning kan vi i stort sett ta fram vilken storlek, form eller tjocklek ni önskar (be om offert, minsta antal är 1000 st eller 2000 st beroende på storlek. Ca 2
månaders leveranstid) Önskas en gravyr eller ett tryck på en
specialbeställning görs detta på fabriken där plattan tillverkas. Priset för logogravyr gäller för max 4 cm2, för större logo tillkommer 3 kr per cm2. Inköpsland: Kina


Antal


Tryck


kr

Antal 30 100 250 500 1000
Pris/st 28,00 24,00 22,00 20,00 18,00

Skander by Laserpro®

Skander by Laserpro är vårt egna varumärke. Vi har arbetat sedan 1986 med att ta fram produkter som lämpar sig väl med lasergravyr. Reklamprodukter som ska fylla ett behov hos mottagaren, som ska vara en naturlig del i vardagen. Och som ska var fina att titta på!


Visa samtliga produkter från Skander by Laserpro®
Artikelnummer 501480MP
Vikt/gram 34
Storlek 50x80x1
Material Metall
Max gravyryta 40x70 mm
Gravyrresultat Svart
Prisinformation Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original.
Nuvarande 696

Relaterade Produkter

Kom i kontakt med oss

Som kund hos oss på Swagg kan du helt enkelt vara trygg i att man alltid erbjuds den bästa lösningen för just dig. Vi lägger stor energi på att grundligt möta alla era önskemål utan att tumma på kvaliteten. Kontakta oss på telefon eller mejl!

Kontakta oss!