Byxa Dam

Byxa Dam

Dambyxa i något smalare passform

- Sidfickor
- Stolpficka bak
- Slitstark och färghärdig kvalitet
- Segers Core


Antal


kr

Antal 1
Pris/st 529,00

Segers Fabriker

Att bära ett plagg från Segers gör en inte automatiskt till en mästare på jobbet. Men faktum är att många mästare jobbar i våra kläder. Sveriges mest talangfulla och prisbelönta kockar är några exempel. Men Segers kläder stannar inte bara i köket. Våra plagg används också av hovmästaren, servitrisen, bartendern, hotellreceptionisten och hos personalen inom vård och omsorg. Hög kvalitet, design som speglar ditt företags vision och funktion som personalen trivs i. Med rätt arbetskläder höjer vi upplevelsen av din verksamhet.

Med Segers har du full kontroll från start till mål. Vi äger våra egna produktionsanläggningar i Ukraina och Pakistan, med lager och logistik i Estland. Rätt plagg vid rätt tidpunkt, producerade på ett schysst sätt. Kvalitets- och produktionskontroll sker från huvudkontoret i Borås.


Visa samtliga produkter frånSegers Fabriker
Artikelnummer 8618201015
EAN 7331645471102
Material 65/35% polyester/bomull - Twill - 210/m²
Vikt 300 g
Ursprungsland Ukraine
Prisinformation Alla priser är SEK exkl. moms.
Lagersaldo C32 26 st
Lagersaldo C34 183 st
Lagersaldo C36 310 st
Lagersaldo C38 304 st
Lagersaldo C40 131 st
Lagersaldo C42 115 st
Lagersaldo C44 44 st
Lagersaldo C46 103 st
Lagersaldo C48 96 st
Lagersaldo C50 61 st
Lagersaldo C52 15 st
Lagersaldo C54 11 st
Lagersaldo C56 6 st
Lagersaldo C58 14 st
Lagersaldo C30 5 st

Relaterade Produkter

Kom i kontakt med oss

Som kund hos oss på Swagg kan du helt enkelt vara trygg i att man alltid erbjuds den bästa lösningen för just dig. Vi lägger stor energi på att grundligt möta alla era önskemål utan att tumma på kvaliteten. Kontakta oss på telefon eller mejl!

Kontakta oss!