En klassisk regnjacka med tryckknappar i metall. Justerbar huva med skärm. Två framfickor med ficklock, ventilationshål i metall samt tejpade sömmar.
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 754,00 | 733,00 | 703,00 |
Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Artikelnummer | 020939-55 |
| Modell | Herr |
| Material | 100% polyester med polyuretan. WP 8000. |
| Tvättråd | Maskintvätt i halvfylld maskin med kort centrifugeringstid vid 30 grader, Torktumla ej, Ej kemtvätt, Blekning är inte tillåtet, Stryk ej |
| Textilvikt | 136 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.35 kg |
| Nettovikt | 0.315 kg |
| Netto förpackningsvikt | 7.2 kg |
| Bruttovolym | 0.00286 m³ |
| Nettovolym | 0.0026 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.08573 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 8 kg |
| Förpackning | 20 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 64 st |
| Lagersaldo | 0 st |
| Lagersaldo | 1 st |
| Lagersaldo | 72 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |
Som kund hos oss på Swagg kan du helt enkelt vara trygg i att man alltid erbjuds den bästa lösningen för just dig. Vi lägger stor energi på att grundligt möta alla era önskemål utan att tumma på kvaliteten. Kontakta oss på telefon eller mejl!