Kylväska i NW

Kylväska i NW

En kylväska i lunchmodell som kan skräddarsys efter egen smak och storleksönskemål. Vi hoppas kunna inspirera till idéer för just dina behov och önksemål. Är det lunchlådan, take away eller något annat inköp som ska packas ner i denna bag? Kassen är tillverkad av non woven och klädd med en kylfolie / foam. Lätt att torka ur. Du är fri att ändra storlek, handtag, design och utformning, vi hjälper dig gärna med skisser! Nedan pris är endast en indikation. Det är ett prisexempel med tyg i tillgänglig lagernyans vid 3000 st med 1-färgstryck (utförandet som visas på bilden i storlek 25 x 25 x 20 cm) Minsta beställningsantal är 1000 st. Produktionstid ca 8 veckor efter godkänt prov. Vi förespråkar båtfrakt för miljöns och fraktekonomins skull. Lev.tid ca 8 veckor. Hör av dig för skarp offert till just dina önskemål.


Antal


kr

AD Company

AD company är ett av Sveriges äldsta profilföretag. Vi sätter stort värde på att skapa trygghet för våra kunder genom socialt ansvarstagande.
Kemikalietester utförs regelbundet. Via externa revisioner och kontinuerliga uppföljningsbesök i våra fabriker säkerställs en hållbar produktion.
Vårt sortiment är noga utvalt och vi har lager, tryckeri- och brodyranläggning under samma tak, så vi kan hålla hög servicenivå och kvalitet.


Visa samtliga produkter frånAD Company
Artikelnummer 41149900
Tryckinfo Vid märkning av färre än 1000 tillkommer ett underupplagetillägg.
Material Non woven 80 gsm
Märkning Screentryck
Tryckstorlek Valfri - skräddarsys från 1000 st
Storlek Exempelmått 25 x 25 x 20 cm
Leveranstid Omärkta produkter 1-2 dagar. Med tryck/brodyr ca: 14 dagar (Undantag finns)
Prisinformation Alla priser är SEK exkl. moms.
Exempelmått 25 x 25 x 20 cm 0

Relaterade Produkter

Kom i kontakt med oss

Som kund hos oss på Swagg kan du helt enkelt vara trygg i att man alltid erbjuds den bästa lösningen för just dig. Vi lägger stor energi på att grundligt möta alla era önskemål utan att tumma på kvaliteten. Kontakta oss på telefon eller mejl!

Kontakta oss!