
X7 är det senaste tillskottet och är nära besläktad med X3 pennan men med ny design på clip och ett nytt fascinerande mönster. Med smooth touch för extra skrivkomfort. Ca. 1200m skrift, blått tyskt Dokumental®-bläck med TC-kula för smidig skrivkänsla.
0.06 KG
Antal | 20 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
---|---|---|---|---|---|---|
Pris/st | 5,10 | 5,00 | 4,80 | 4,70 | 4,60 | 4,50 |
Hög kvalitet till ett bra pris med CSR i fokus. De senaste trenderna med våra basprodukter som grund. Innefattar produkter inom 12 produktgrupper. Varje vecka släpper vi nyheter under XDCOLLECTION
Artikelnummer | P610.631 |
Storlek | 14 x ø 1.1 cm |
Vikt | 9g |
Tryckyta | 7 x 40 mm |
Material | ABS, PC |
Compliance | Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter |
Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Nuvarande | 28707 |
Vad | Antal | Pris/st | Total |
---|---|---|---|
{description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
TOTAL | {total} |
Som kund hos oss på Swagg kan du helt enkelt vara trygg i att man alltid erbjuds den bästa lösningen för just dig. Vi lägger stor energi på att grundligt möta alla era önskemål utan att tumma på kvaliteten. Kontakta oss på telefon eller mejl!