Thunder Max reflekterande RPET-paraply

Thunder Max reflekterande RPET-paraply

Automatiskt, vindtätt paraply med 8 paneler och reflekterande kant. Med metallram, glasfiberribbor och EVA-handtag. 190T RPET pongee. Med distinkt RPET-etikett. Endast för reklamändamål, produkten är inte kvalificerad som personlig skyddsutrustning.




Antal


Tryck


kr

Only Promotion

Only Promotions vision är att tillhandahålla dem mest innovativa produkterna inom presentreklamindustrin.
Sortimentet har en unik och bred produktsamling och erbjuder utmärkta trycktjänster.
Med både produkter och tryckeri på samma plats erbjuder Only Promotion en professionell service och effektiva lösningar.
Förutom de traditionella reklamprodukterna, finns det även möjlighet att skapa unika och innovativa promotionprodukter inom Be Creative, CreaSlip, CreaCup etc.
Vi erbjuder även reklamprodukter i bambu, som går under benämningen Go Green.

Viktiga värden som definierar Only Promotion är - Pålitlig affärspartner med ett brett utbud av innovativa produkter.


Visa samtliga produkter frånOnly Promotion
Artikelnummer AP808288-03
Material 1 190T recycled PET pongee
Material 2 Metal
Material 3 Fiberglass
Material 4 EVA
Size ø1030×800 mm
Umbrella panels 8 panel
Umbrella mechanism Automatic (open)
Umbrella - windproof Yes
Leveranstid 1 vecka utan tryck. 2 veckor med tryck om produkten finns på centrallagret. Vid externt lager tillkommer 6-8 dagar.
Fraktinformation Frakt tillkommer, maila oss för pris
Prisinformation Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original.
Centrallager 0 st
Inkommer till Centrallager 2025-05-30 2016 st

Relaterade Produkter

Kom i kontakt med oss

Som kund hos oss på Swagg kan du helt enkelt vara trygg i att man alltid erbjuds den bästa lösningen för just dig. Vi lägger stor energi på att grundligt möta alla era önskemål utan att tumma på kvaliteten. Kontakta oss på telefon eller mejl!

Kontakta oss!