my mate - Unisex Hooded Windbreaker

my mate - Unisex Hooded Windbreaker

- Lätt jacka med huva
- Klassisk passform
- Vind- och vattenavvisande
- Svetsade innersömmar
- Huva med elastisk snodd
- Dold dragkedja framtill
- Elastiska muddar och ärmar
- Avtagbar "miners mate"-etikett
- Neutral storlek, etikett i midja, placerad på sidan




Antal


kr

Antal 1 30 300
Pris/st 630,00 610,00 586,00

Miners Mate

miners mate lockar särskilt en ung och modemedveten målgrupp som inte bara köper kläder med tanke på pris och funktion utan också lägger vikt på mode och stil. Samtidigt står namnet för hållbarhet och tillförlitlighet, något som återspeglar värdena hos den som inspirerade till namnet - kompisen i gruvan. 21 artiklar, som har samordnats med tanke på färg och storlek, utgör grunden för miners mate ? överlägsen kvalitet och bra prisvärdhet.

Kollektionen my mate imponerar med sitt tvåtonade men tydliga utseende i dämpade färger, något som tilltalar både män och kvinnor. Den är perfekt för kunder som fokuserar på individualitet och kvalitet. Det kan vara allt från musikförlag och idrottsklubbar till hantverkare.


Visa samtliga produkter frånMiners Mate
Artikelnummer MY1010-Burgundy
Material 100% polyester
Storlek XS
Vikt 0.241 kg
Tvättråd Tvätt 30 ° C
Ursprungsland China
Certifikat Fair Working Conditions
Prisinformation Alla priser är SEK exkl. moms.

Relaterade Produkter

Kom i kontakt med oss

Som kund hos oss på Swagg kan du helt enkelt vara trygg i att man alltid erbjuds den bästa lösningen för just dig. Vi lägger stor energi på att grundligt möta alla era önskemål utan att tumma på kvaliteten. Kontakta oss på telefon eller mejl!

Kontakta oss!