
Upptäck vår fantastiska skaljacka som kombinerar stil och funktionalitet på bästa sätt. Med sin moderna silhuett och smarta design är den perfekt för alla äventyr. Den är utrustad med en meshpanel för optimal ventilation och artikulerade axlar och armbågar för att ge dig bästa möjliga rörelseförmåga. Dessutom har den en fast huva för extra skydd mot väder och vind. Med en PFC-fri vattenavvisande yta kan du vara säker på att du gör ett miljövänligt val. Och det bästa av allt? Jackan kan enkelt packas ner i sin egen ficka, vilket gör den idealisk för löpning och andra aktiviteter där du behöver ha med dig en lätt och smidig jacka.
Antal | 1 |
---|---|
Pris/st | 591,00 |
1977 i British Colombia, Kanada började Blake Annable tillverka tekniska kläder. Idag är Stormtech känt för mycket hög kvalitet och design. Plaggen är utvecklade och testade i Kanadas tuffa klimat. Man använder sig av de främsta materialen för att kunna möta de hårda krav som väder och vind ställer på ett plagg. Stormtechs kollektion består av tekniska och innovativa jackor, tenniströjor, t-shirts och byxor. Allt fokuserar på moderna modeller med hög funktionalitet.
Artikelnummer | TMX-1_Dolphin |
Dam/Herr | Sortiment |
Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Lagersaldo S | Expresslager: 0 st | Europalager: 81 st |
Lagersaldo M | Expresslager: 0 st | Europalager: 138 st |
Lagersaldo L | Expresslager: 0 st | Europalager: 409 st |
Lagersaldo XL | Expresslager: 0 st | Europalager: 370 st |
Lagersaldo XXL | Expresslager: 0 st | Europalager: 170 st |
Lagersaldo 3XL | Expresslager: 0 st | Europalager: 103 st |
Vad | Antal | Pris/st | Total |
---|---|---|---|
{description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
TOTAL | {total} |
Som kund hos oss på Swagg kan du helt enkelt vara trygg i att man alltid erbjuds den bästa lösningen för just dig. Vi lägger stor energi på att grundligt möta alla era önskemål utan att tumma på kvaliteten. Kontakta oss på telefon eller mejl!