Upptäck den ultimata komforten och värmen med vår släta fleecejacka. Med sin unika "våffelstickade" design erbjuder den enastående isoleringsförmåga och effektiv fukttransport för att hålla dig torr och varm under alla förhållanden. De meshfodrade fickpåsarna fram ger inte bara extra ventilationsöppningar utan också en stilfull touch. Med vindslå hela vägen fram, bakom blixtlåset, kan du vara säker på att kyla och vind inte kommer att tränga igenom. Och för att ge dig ännu mer bekvämlighet har vi inkluderat tumgrepp i ärmavslutet. Upplev en ny nivå av komfort och funktionalitet med vår fantastiska fleecejacka.
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 729,00 |
Det är över 50 år sedan den amerikanske baseballhjälten James Harvest avslutade sin 11 år långa baseballkarriär, men hans namn lever vidare och så även hans kall. Sedan 1988 har James Harvest Sporswears profilkläder hjälpt tusentals företag att skapa bra lagkänsla.
| Artikelnummer | 2121501-542 |
| Material | 94% polyester, 6% elastan, 260 g/m². |
| Modell | Dam |
| Vikt | 260 g/m² |
| Passform | Normal |
| Fickor | Fickor med dragkedja |
| Stängning | Ingen |
| Tvättråd | Maskintvätt 40 graderBlekning är inte tillåtetStrykning. Högsta tillåtna temperatur 110 graderTål inga vätskor som är starkare än perkloretylenTorktumla ej |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| XS | 31 |
| S | 50 |
| M | 13 |
| L | 74 |
| XL | 66 |
| XXL | 45 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |
Som kund hos oss på Swagg kan du helt enkelt vara trygg i att man alltid erbjuds den bästa lösningen för just dig. Vi lägger stor energi på att grundligt möta alla era önskemål utan att tumma på kvaliteten. Kontakta oss på telefon eller mejl!