Markspets

Markspets

Paraplyhållare av stabilt stål med två 17 cm långa spikar och fotsteg/handtag för enkel hantering och perfekt grepp på olika underlag som äng eller sand, tack vare en adapter lämplig för skaft med en diameter från 12 till 26 mm, för mindre skaftdiametrar (som art. 6139) användbar i kombination med en adapter som skyddar axelns material. (artnr:8939)


Antal


Tryck


kr

FARE

Fare har paraplyer i storlekar från riktigt små paraplyer som är perfekta att lägga i handväskan, till stora familjeparaplyer med en diameter på 180 cm - och de dryga 100 modellerna finns i en uppsjö av färger. Fare tillverkar kvalitetsparaplyer med innovativ teknologi som bl.a. erbjuder automatisk öppnings-/stängningsfunktion samt ett wind proof-system, som betyder att paraplyerna kan klara kraftig blåst utan att gå sönder.


Visa samtliga produkter frånFARE
Artikelnummer 8939-titan
Material Material: Stål
Storlek Diameter: cm, Längd (ihopfällt): cm, Paneler: st, Vikt: g, Diameter skaft: mm
Vikt 380
Förpackning 1
Prisinformation Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original.

Relaterade Produkter

Kom i kontakt med oss

Som kund hos oss på Swagg kan du helt enkelt vara trygg i att man alltid erbjuds den bästa lösningen för just dig. Vi lägger stor energi på att grundligt möta alla era önskemål utan att tumma på kvaliteten. Kontakta oss på telefon eller mejl!

Kontakta oss!