Etikett på rulle med ett slitstarkt ytskikt i högsta kvalitet används tillsammans med e-mark för att skapa etiketter i valfri längd med egen text, logo och symboler. Skapas enkelt och snabbt med hjälp av Colop bandledare eller linjal. Dessa etiketter kan användas inom en mängd olika områden som t ex i köket och för skolmaterial. Etiketterna sätter inga gränser för kreativitet och effektivitet. Etiketten är 14 mm, men underlagsmaterialet är 16 mm vilket gör att avtryck på hela etiketten är möjlig, men även ger även enkel frigöring av etiketten från rullen. Bredd 14 mm. Längd: 8 m. 12 st./Krt Passar till: - e-mark - e-mark create - e-mark go
UniGraphics erbjuder ett brett sortiment av produkter inom produktområden som Namnbrickor, Flagg, Expo, Profil, Stämplar, Skyltar och Trycksaker. Alla produkter är framtagna för att ge bästa möjliga värde inom profilering och märkning av olika slag.
| Artikelnummer | 4500023 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |
Som kund hos oss på Swagg kan du helt enkelt vara trygg i att man alltid erbjuds den bästa lösningen för just dig. Vi lägger stor energi på att grundligt möta alla era önskemål utan att tumma på kvaliteten. Kontakta oss på telefon eller mejl!